Basınçlı Hava Sistemleri > Kaeser Hakkında > 
Kaeser Hakkında
KAESER firması dünyanın önde gelen kompresör ve basınçlı hava ekipmanı üreticilerindendir. Bugün için KAESER firmasında dünya genelinde toplam 4,400 kişi çalışmaktadır. KAESER ana üretim tesisleri ve genel merkezi Almanya’nın Coburg şehrinde bulunmaktadır. KAESER kompresörleri tüm dünyada endüstrinin her alanında küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır.


Dünyanın en büyük ve önde gelen vidalı kompresör üreticilerinden biri olan KAESER firması bugün için dünyanın 100’den fazla ülkesinde kendi şubeleri, iş ortakları ve yetkili satıcılarıyla temsil edilmektedir.

KAESER firmasının tecrübeli ve yenilikçi danışmanları ve mühendisleri sayesinde kullanıcıların özel ihtiyacına uygun son derece verimli ve güvenilir basınçlı hava istasyonları projelendirilmekte ve kurulmaktadır. Ayrıca küresel veri iletişimi sayesinde internet uyumlu KAESER ürünlerine uzaktan bağlanılarak teknik çözümler üretilmektedir.

Yaygın servis organizasyonu ve orijinal yedek parça temini, KAESER Kompresörlerinin dünya çapındaki müşteri memnuniyetini sağlayan diğer önemli faktörlerdir.