Basınçlı Hava Sistemleri > Dişçi Kompresörleri > 
Dişçi Kompresörleri
Genel Bilgi
Üstün Performans: Daimi Güç Sistemi
Eşsiz performans sağlayan KAESER’in Daimi Güç Sistemi %90 oranında basınçlı havayı hazır kılar. SECOMAT kurutucudaki desikant kimyasalını kurutarak yenilemek için Dinamik Güç Sistemi ile ortamdan taze havayı alıp, kompresörün içinden geçirip, kurutucudan çıkmasını sağlayarak çok verimli bir süreç oluşturulur. Bu tekniğin önemli avantajları; öncelikle, dahili soğutma ile kompresör bloğu soğutularak verim ve servis ömrü arttırılır. İkinci olarak; ısınmış hava soğuk havaya göre daha fazla nem taşıyabileceğinden rejenerasyon için mükemmeldir. Sonuç olarak KAESER Daimi Güç Sistemi emsalsiz bir basınçlı hava imkanı sağlar.

Dayanıklı KAESER Vida Blokları
KAESER vida blokları en kaliteli malzemelerden imal edilir. Tüm parçalar, titiz ve hassas olarak Coburg / Almanya’da üretilir, test edilir ve yerine monte edilir. KAESER’in yenilikçi Daimi Güç Sistemi ile birlikte bu kompresörler olağanüstü performans ve eşsiz enerji verimliliği sağlarlar.

Değiştirilebilir Teflon Contalar
Azami dayanıklılığı sağlamak için piston ve yönlendirme halkaları teflon kaplamadır. Gerektiğinde kolayca ve değiştirilebilir. KAESER Dental Kompresör Sistemleri uzun servis ömürlüdür.

PPS Kontrol Ünitesi
4/2 yollu selenoid valf ile kontrol edilen Daimi Güç Sistemi kumandası

Güvenilir: SECCOMAT Dental Kurutucular
Eğer kondensat damlacıkları kurutucuya gelmeden önce sistemden ayrıştırılırsa kurutucunun enerji sarfiyatı önemli bir şekilde azalır. Daimi Güç Sistemi ile sıcak havayı kullanarak kimyasalı (desikantı) daha hızlı ve güvenilir rejenere etmek mümkündür.

Teknik Özellikler
Serbest Hava Verimi: 65 - 524 l/dak
Çalışma Basıncı: 8 bar
12 adet tedavi ünitesi veya
20 adet dental çalışma istasyonu için

Daha fazla bilgi için yeni web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
www.kaeser-dental.com