Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x
TOPKAPI ENDÜSTRİ
1985 yılında kurulan Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş. enerji sistemleri alanında faaliyet göstermekte; enerji, basınçlı hava sistemleri, akaryakıt ekipmanları, azot, oksijen, hidrojen, vb. endüstriyel gaz teknolojileri alanlarında dünya lideri markaların temsilciliğini yapmaktadır.

TOPKAPI ENDÜSTRİ, yurt genelinde bayileri ve ofisleri ile satış, servis, bakım, onarım ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

● Enerji Sistemleri:
Doğalgaz, biyogaz, çöp gazı, atık su arıtma gazı, hidrojen, sentez gazı gibi çok çeşitli kaynaklardan Jenbacher gaz motorları ile kojenerasyon/trijenerasyon enerji santrali uygulamaları

● Basınçlı Hava Sistemleri:
Kaeser ürün gamında yer alan Vidalı Kompresörler, Seyyar Kompresörler, Basınçlı Hava Kurutucuları, Yağsız Vidalı Kompresörler, Blower Düşük Basınç Kompresörleri, Booster Yüksek Basınç Kompresörleri ile birlikte Endüstriyel Gaz Teknolojileri (Oksijen, Azot ve Hidrojen Jeneratörleri)

● Akaryakıt Ekipmanları:
Tehlikeli ve hassas sıvıların emniyetli transferi için kullanılan Elaflex Hortum, Bağlantı Ekipmanları ve Kauçuk Kompansatörler
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.