Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x

Kapsam Seçenekleri

Kurmayı planladığınız enerji santraline ilişkin gereksinimlerinizi karşılamak üzere aşağıda yer alan seçenekleri sunmaktayız.

Jeneratör Seti (Genset):
Bu seçenek, sadece elektrik enerjisi üretmek üzere yapılandırılmış Jenbacher jeneratör düzeneği (genset) olup, Jenbacher gaz motoru elektrik üretimini en yüksek verimlilikte yerine getirmektedir. Genset modül, sıcak su veya buhar gibi ısıya ihtiyaç olmayan ve kojenerasyon talep edilmeyen projelerde kullanılır.

Kojenerasyon Modülü
Bir Jenbacher gaz motoru, hem elektrik hem ısının kojenerasyon konfigürasyonu aracılığı ile geri kazanılması için yapılandırılmıştır. Söz konusu gaz motor modülü, genellikle bir ses kabinini veya bir konteyner içinde yahut kendisi için yapılmış bir bina içinde yer almaktadır.

Konteyner Çözümleri
Jenbacher konteynerler, yüksek kalitede olup ekonomik ve hızlı kurulumun gerektiği yerlerde kullanılır. Jenbacher konteynerleri, teslimat öncesi üreticide test edilmekte olup ‘Tak ve Kullan’ uygulamaları için mükemmel niteliktedir.

Ada Modu Operasyonu
Gaz motorları, ada modu operasyonunda kullanılmaya son derece uygundur. Ada modu çalışması; enerji santralinin ulusal veya yerel elektrik dağıtım ağından izole olarak işletilmesi amacını taşır. Ada Modu çalışmasında, enerji santralinin, ulusal şebekeye bağlantı kurulum maliyetlerini ortadan kaldırma gibi bir avantajı da mevcuttur.
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.