Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x

Jenbacher Yedek Parça ve Servis

Topkapı Endüstri servis ekibi hem garanti süresi içindeki dönemde hem de garanti dönemi sonrasında yedek parça, bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Orjinal Jenbacher yedek parçalarımız, enerji santralinizin yüksek emre amadelikle güvenli olarak işletilmesini sağlamaktadır.

Enerji santralinizin bakımını sağlamamız açısından aşağıda belirtilen seçenekler mevcuttur.

● Bakım Parçası ve İşçilik Hizmeti Dahil Bakım Anlaşması
Bu tip bakım anlaşmaları, enerji santralinizin belirli bir dönem veya uzun dönem boyunca bakım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Söz konusu hizmetler periyodik bakımdan, santralinizin bütünüyle tarafımızca işletilmesine kadarki perspektife uzanmaktadır. Bakım parçalarını ve işçilik hizmetini içeren bakım anlaşmaları, gaz motorunun kullanım ömrü boyunca, önceden öngörülen bakımların zamanında yapılabilmesini ve böylelikle enerji santralinin yüksek emre amadelikte çalışabilmesini sağlamaktadır.

● Sadece Bakım Parçası Anlaşması
Bu tip bakım anlaşmaları, enerji santralinizin belirli bir dönem veya uzun dönem boyunca sadece bakım parçası ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmıştır. Topkapı Endüstri sadece bakım parçalarını tedarik etmekte, müşterimiz ise periyodik bakımlarını kendi ekibi tarafından yapmaktadır. Diğer yandan, Topkapı Endüstri, rutin bakım harici gerekebilecek parçalar için de geniş kapsamlı bir stok bulundurmaktadır.

● Bakım Anlaşması Dışı Yedek Parça Tedariği
Yedek parçaları gerektiğinde satın alabilirsiniz. Ancak bu yaklaşımın enerji santralinizi daha az elverişli hale getirebileceğini lütfen unutmayınız.

Ana Bakım (Major Overhaul)
Jenbacher motorunuz modeline bağlı olarak 60.000 veya 80.000 saatlik kullanım ömrü sonuna geldiğinde, Topkapı Endüstri yerinde ana bakım veya exchange motor seçenekleri sunmaktadır. Exchange durumda, hali hazırdaki eski motor bloku geri alınarak, mevcut olan son teknolojik değişikliklere göre revizyonu yapılmış, sıfırlanmış exchange blok, 60.000 saatlik yeni bir çalışma hayatını garanti etmektedir.
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.