Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x

Kauçuk Kompansatörler

Kauçuk Kompansatörler

Kompansatörler, boru sistemlerinde esnek bağlantı elemanı olarak kullanılırlar. Almanca “Elastische Rohrverbinder” kelimesi baz alınarak ERV® tip markası kullanılmaktadır. ERV kauçuk esnek bağlantılar mafsallı metal flanşlar arasına monte edilmiştir. Yüksek kaliteli körükler kalıp içinde üretilirler. ERV esnek bağlantı sistemleri kırk yıldan beri dünyada geçerli standartların belirleyicisi durumundadır.

Her türlü borulama sisteminde esnek bağlantı problemlerini çözer

● ERV kompansatörler; yanal, dikey ve açısal olarak geniş bir alanda hareket edebilir, tepki kuvveti ve yapısal direnci düşüktür.
● ERV kompansatörler; sıcaklık değişimleri ile oluşan (termal genleşmeler) gerilimleri sönümlemek ve yer kaymaları, temel çökmeleri gibi nedenlere karşı boru hatlarını korumak amacıyla kullanılır.
● They are suitable as a pipe insert / expansion piece to facilitate inspections of valves or other devices.
● Boru hattındaki valflerin ve diğer cihazların kontrolünü kolaylaştırmak için boru eklentisi olarak uygundurlar.
● ERV kompansatörler ses ve titreşimleri ideal bir şekilde azaltır. Boru hatlarında oluşan düşük frekanslı sesler bile ortadan kalkar.
● ERV, montaj hatalarını dengeler. Proje aşamasında ERV kompansatörler düşünülmüşse, montaj esnasında hat kaymalarından kaynaklanan problemler en aza inecek ve bu da önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır.
● ContiTech Almanya tarafından ELAFLEX’e özel olarak üretilen yüksek kaliteli körükler kullanılmaktadır. ELAFLEX ve ContiTech, güvenilirlik ve uzun ömür konusunda dünya çapında ünlüdür.
● ERV kompansatörlerin boru çapı DN 25 – 1000 mm arasında değişmektedir. Tüm sıvı tipleri için kullanılabilir.
● ELAFLEX stokta 20.000’den fazla kompansatör bulundurmaktadır. Teslimatlar kısa sürede gerçekleştirilir.
FOTO GALERİ
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.