Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x

Motor Yönetim Sistemi

DIA.NE®
DIA.NE kullanıcı dostu bir motor kumanda ve yönetim sistemidir. Renkli grafik ekranı, gaz motoruna ait tüm işletme bilgilerine kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlamaktadır. Diğer yandan, DIA.NE kumanda sistemi; arıza teşhis aracı, etkin bir alarm yönetim sistemi özelliğine sahip olup, bütün hata mesajları ile birlikte tarih bilgilerini taşıyan, olayların sırasını tanımlamak için oluşturulmuş tabloları kullanıcısına sunmaktadır.

Özellikleri ve Faydaları
Geçmişe yönelik trendlerin farklı renklerde sunumu, örneğin arızaların zaman içinde ortaya çıkması gibi çeşitli parametrelerin kesin bir şekilde değerlendirilmesine izin vermektedir. Bu özellik gaz motoruna ait bir arızanın başlangıcından sonuna kadar detaylı bir şekilde analiz edilmesini sağlamaktadır. Veri konvansiyonel saklama ortamında saklanmakta olup bu arşivlemeyi ve paylaşımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bir yazıcı ve modem de sisteme bağlanabilmektedir. Modern kontrol ve izleme bileşenlerinin titiz bir şekilde uygulanması sonucunda DIA.NE hem esnek hem de verimli şekilde geniş kapsamlı çözüm sunabilmektedir. Sistemin açık ara yüzü, uzaktan bağlantıya imkan tanımaktadır.

DIA.NE ® XT-4
Bir sonraki jenerasyon kontrol paneli –DIA.NE® XT4 + WIN iyileştirilmiş kullanım ve fonksiyonellik sağlamakta olup bütün yeni motor uyarlamaları üzerinde standart olarak mevcut bulunmaktadır. Bu panel DIA.NE ®WIN ve DIA.NE® BLUE kontrol panellerinin yerine geçmiştir. Renkli ekran 10.4 inç boyutuna genişletilmiş olup, kullanıcı dostu tarama imkanları sunmaktadır. Trend halindeki kaynakların sayısı ve kalitesindeki artış aynı zamanda yeni bir sembol, yardım sistemi ile müşteri ve Jenbacher uzman görüşlerine ilave fonksiyonellik sağlamaktadır.

Faydaları
Geliştirilmiş kullanım; daha büyük ekran aracılığı ile (10.4 inç), daha iyi gezinti ve yeni fonksiyona özgü yardım sistemi
Müşteri ve GEJ servis teknisyenlerine yönelik çok yönlü bilgi edinme imkanı
Geliştirilmiş alarm görüntüleme özelliği
myPlant, gaz motorlarınız için yeni nesil uzaktan takip ve kontrol sistemidir.

ÖZELLİKLER & FAYDALAR:

Gerçek Zamanlı Filo Verisi
Filonuzdan bilgisayarınıza gerçek zamanlı veri ve alarmlar bulut aracılığı ile ulaşır (akıllı metrikler ve performans verileri ile).

Özel Bildirimler
Gaz motorlarınızda olan her şey için e-posta/ SMS bildirimleri alabilirsiniz (örneğin; jeneratör arızaları, özel veri sınırlamaları, alarmlar).

Motora Uzaktan Bağlantı
Jenbacher motorlarınızın kontrol sistemine uzaktan bağlanabilirsiniz.

Güçlü Grafik Araçları
Tüm filo geçmişinize bakarak araştırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Tüm saha verileri elinizin altında.

Önleyici Analizler
Verilerin gücü ile arızaları ve bileşenlerin ömrünü tahmin edebilirsiniz.

Mobil Uygulama
Filonuzun durumu istediğiniz yerde, istediğiniz zaman elinizin altında.

Dokümantasyon ve Çizimler
Motor teknik çizimlerine ve dokümanlarına doğrudan erişim.Daha fazla bilgi için irtibata geçiniz...
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.