Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımı ve diğer politikalarımızı kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

x

ZVA – Modüler Sistem

ZVA – Modüler Sistem

ELAFLEX, ZVA (Zapventil- Automatic) markası altında 40 yıldan beri akaryakıt sektörü için otomatik akaryakıt tabancaları üretmektedir.

ZVA tabancaların göze çarpan en önemli özellikleri kullanıcı dostu olması, performansı ve gelişmiş teknik özellikleridir.

Genellikle gözden kaçsa da ZVA’nın modüler yapısı çok önemlidir. Tüm önemli parçalar değiştirilebilir. Bu nedenle ZVA tüm akaryakıt pompaları, hortumlar ve dolum ağızları için uygundur.

ZVA tabancalar için tüm dispenser tip ve modellerine uygun tabanca kabzaları mevcuttur. Bir süreden beri kabzalar polyamitten üretilmekte olup akaryakıt pompasını açıp kapatmaya yarayan mıknatıslı modelleri de bulunmaktadır.

Her çeşit diş tipine uygun sabit ve mafsallı bağlantılar, akış kontrol camları ve açılı mafsallar mevcuttur. Son dönemlerde “Emniyetli Koparma Kaplinleri” oldukça önem kazanmıştır. Tabanca ucu ve dolum ağzının uyumsuzluğu problemi artık geride kalmıştır, ELAFLEX tüm standart dolum ağızlarına uygun uçlar sağlamaktadır.

Ürün etiketleri, koruyucu kılıflar, renkli hortumlar ve kırılmayı önleyen tamamlayıcı parçalar çeşitli reklam ve pazarlama imkanları sunar.

ZVA’nın modüler yapısı son derece ekonomik bakım ve tamir imkanı sağlar. Basit tamiratlar servis firmaları tarafından sahada yapılabilmektedir. ZVA tabancalar atölyede uygun aletler kullanılarak birkaç dakika içerisinde dağıtılıp, tekrar toplanabilir.

ZVA tabancaların kullanım ömürleri on yıldan fazladır.

Modüler yapının diğer avantajları da ergonomik tasarım, yüksek debi, sağlamlık, uzun ömür ve kullanım güvenliği olarak sayılabilir.
FOTO GALERİ
Topkapı Endüstri Malları Ticaret A.Ş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.